صفحه اصلی / آموزش / Freecash چیست ؟

Freecash چیست ؟

 

Freecash با اختصار FCH ، یک سیستم ارزهای دیجیتال مبتنی بر فناوری بیتکوین کش و بیتکوین است ، به طور رسمی در ساعت ۰۰:۰۰ در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰ راه اندازی شد. موضع گیری freecash در حوزه ارزهای دیجیتال : یک سیستم آزمایشی برای یادگیری و کشف اصول ، فن آوری ها ، مدل های حاکمیت و تکامل ارزهای دیجیتال عمومی است .

سه هدف اصلی برای راه اندازی Freecash وجود دارد

۱٫ freecash به عنوان یک سیستم آزمایش یادگیری بیتکوین کش به وجود آمد به دلیل اینکه مشخصات فنی آن مشابه بیتکوین کش و بیتکوین است و می توان از آن برای مبتدیان و توسعه دهندگان برای آزمایش ایده های جدید استفاده کرد تا با خیال راحت و با هزینه کمتری وارد میدان این دو ارز شوند.

۲٫ می توانید راه حل های مسائل ومشکلات مربوط به مدیریت بیتکوین کش را کاوش کنید. توسعه و پیشرفت بیتکوین باعث شد تا برروی جنگ مقیاس پذیری متمرکز شود. بیتکوین کش در حال حاضر بسیار غیرمتمرکز است ، اما همچنان با مشکلات ناکارآمدی در مدیریت جامعه روبرو است. FCH برای ساخت یک مدل مدیریتی مؤثر برای یک جامعه ارزهای دیجیتال غیر متمرکز درتلاش است.

۳٫ می توانید روش تکامل ارزهای دیجیتال را کاوش کنید. ارزهای دیجیتال عمومی ، به عنوان یک شکل جدید پول ، برای مدت طولانی نیاز به تکامل وشکل گیری دارند و در حال حاضر فاقد یک مدل تکامل یافته کامل هستند. جنگ مقیاس پذیر بیت کوین و تولد بیتکوین کش بسیار پر هزینه بود. FCH تلاش می کند تا یک مدل تکامل یافته با دسترسی آزاد برای ارزهای دیجیتال عمومی را کشف کند.

Freecash از جنگ مقیاس پذیر بیت کوین ونتیجه آن تکامل بیتکوین کش درس می گیرد. و کد هایی مانند ، هدف ازشبکه پول الکترونیکی همتا به همتا و مسیری برای سیر تکاملی بدون محدودیت را به ارث می برد. این یک برنامه توسعه وسیرتکاملی آزمایشی ارزهای دیجیتال بود که توسط Satoshi Nakamoto ، جامعه اولیه بیتکوین و جامعه بیتکوین کش انجام شد.

Freecash آزمایشاتی را در مورد برخی از مسائل ومشکلات سخت بیتکوین کش انجام می دهد – مانند انگیزه های توسعه دهنده گان ، روش های مدیریت جامعه توسعه دهنده گان ، کوتاه کردن زمان بلاک و محدودیت ۲۵ انتقال متوالی بدون تأیید. این تجربیات ممکن است تلاش هایی موفقیت آمیز یا درس شکستی برای کمک به بلوغ بیتکوین کش در اختیارتوسعه دهندگان آن قرار دهد.

Freecash دو ویژگی اصلی دارد

۱٫راه اندازی صندوق های مالی عمومی. مانند صندوق مالی عمومی که دقیقا درسایت کوین بیس ایجاد شده است، و برای تحریک انگیزه در توسعه دهندگان و اکثریت عموم در جامعه استفاده می شود.

۲٫پشتیبانی از توسعه شاخه های هماهنگ . شاخه های مختلف را ترغیب می کند که مسیرهای مختلف بازار را تحت یک الگوریتم استخراج امتحان کنند و هماهنگی جامعه را حفظ کنند.

Freecash به عنوان یک تجربه مقدماتی برای مبتدیان و به عنوان یک زمین آزمایش مناسب برای توسعه دهندگان است. هرکسی که می خواهد به یادگیری و توسعه ارزهای دیجیتال و برنامه های دیجیتال بیشتری بپردازد ، از مشارکت او استقبال می شود.

وب سایت : freecash.org

جستجوگر بلاک : freecash.info

کیف پول FCH : لینک و کوینکس
صرافی های این ارز : CoinEx bithumb , etoro , myqbtc
ماشین حساب برای محاسبه سود : minerstat

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار موبایل نظارت بر ماینر (checkpool ) برای استخر پرشین ماین

بنیان گذاران برنامه  CheckPool به عنوان یک استخراج کننده مشکلاتی در نظارت بر دستگاه ها و فارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *