صفحه اصلی / اخبارها / اخبار خارجی / سامسون مو اعلام کرد که بیتمین S17 / T17 Antminer ضعف بالا ومیزان خرابی زیادی دارند

سامسون مو اعلام کرد که بیتمین S17 / T17 Antminer ضعف بالا ومیزان خرابی زیادی دارند

مدیر ارشد Blockstream اعلام کرد که فارم هایی که به دستگاه های استخراج مجموعه بیتمین مجهزند مشکلات فنی را با تجهیزات گزارش می دهند که می توان به خرابی های ۲۰ تا ۳۰ درصدی اشاره کرد. ماینر هایی که دستگاه های S17 و T17 Antminer بیتمین را دارند گفتند که این دستگاه ها بین ۲۰ تا ۳۰ درصد خرابی دارند و در حالت عادی این عدد باید تقریباً ۵ درصد باشد.طبق توئیتی در تاریخ ۲۶ آوریل از سامسون موو ، مدیر ارشد استراتژی شرکت زیرساخت بلاکچین Blockstream ، ماینرهایی که از دستگاه های بزرگترین تولید کننده تجهیزات استخراج جهان استفاده می کنند گزارش های خرابی فنی را ارائه داده اند.

سینک های حرارتی روی دستگاه های Antminer S17 و T17 بعد از مدتی از برد جدا می شوند که باعث شده دستگاه ها از کار بیافتند. علاوه بر این ، کاربران مشکلاتی را در زمینه فن های پاور در S17 گزارش کرده اند.هر دو دستگاه طوری طراحی شده اند تا گرمای حاصل از استخراج را به بیرون از دستگاه هدایت کنند.در این صورت، تقریبا یک سوم دستگاه ها  اتصال کوتاه شده و از کار افتاده اند.

.سامسون موو در ۲۶ آوریل ۲۰۲۰ گفت
مشتریان بیتمین گزارش می دهند که Antminer S17 / T17 دارای میزان شکست ۲۰-۳۰٪ است. سینک های حرارتی در حال از بین رفتن و اتصال کوتاه کردن دستگاه ها هستند ، در حالی که فن های منبع تغذیه از کار می افتند. جی هان در حال التماس به مشتریان است که به S19 فرصتی بدهند و همه چیز را به گردن Micree انداخته .

همانطور که سامسون ماو خاطرنشان کرده است، جیهان وو  مدیرعامل بیتمین این اتفاق را تقصیر میکری ژان بنیانگذار بیت مین می‌داند. جیهان وو در اکتبر ۲۰۱۹ میکری ژان را به منظور نجات شرکت اخراج کرد.

رقابت استخراج قبل از هاوینگ بیتکوین

توییت سامسون ماو ۱۵ روز قبل از هاوینگ در پیش رو بیتکوین منتشر شده است، در حالی که هر دو تولیدکننده تجهیزات ماینینگ MicroBT و بیتمین در رقابت تنگاتنگی قرار دارند. هرچند زنجیره تامین این شرکت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا به مشکل برخورده است و بسیاری از افراد در جامعه ارز دیجیتال انتظار تاخیر در عرضه و تحویل تجهیزات ماینینگ را دارند.

بیتمین در ۲۳ مارس با موفقیت S19 Antminer Pro را با میزان هش ریت ۱۱۰ تراهش در ثانیه به فروش رساند ، اما بعداً اعلام کرد که این دستگاه ها تا ۱۱ ماه می ، فقط یک روز قبل از هاوینگ ارسال نمی شوند. بسیاری گمان می کنند که بیتمین این تاریخ را انتخاب کرده است تا بتواند ازایسیک های نسل جدید خود بدون رقابت قبل از وقوع هاوینگ استفاده کند.

از طرف دیگر ، میکرو بی تی گزارش داد که مدل پرچمدار خود MS30S پلاس پلاس از سری M30 دستگاه استخراج بیتکوین با هش ریتی برابر ۱۱۲ تراهش خواهد بود. میکرو بی تی اعلام کرده است که این دستگاه در ماه ژوئن آماده ارسال خواهد بود.

منبع کوین تلگراف

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

دیجی بایت به صرافی بایننس اضافه شد

پایان نزاع میان تیم دیجی بایت و بایننس و لیست شدن در صرافی بایننس ‌‌، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *