صفحه اصلی / اخبارها / اخبار خارجی / بیتمین بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ با وجود مشکلات شایع ٬ درآمد داشته

بیتمین بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ با وجود مشکلات شایع ٬ درآمد داشته

سازنده دستگاه های ارزدیجیتال چینی ، بیتمین ، در چهار ماه نخست سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۰۰ میلیون دلار سود کسب کرده است. این گزارش اخیر ، علی رغم شیوع کرونا و شایعات اخیر درباره مشکلات درونی این شرکت است.

گفته می شود بیتمین بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار درآمد دارد و پاداش های زیادی را به کارمندان خود می دهد

طبق گفته وبلاگ این صنعت ،بیتمین به صورت داخلی اعلام کرد که این شرکت تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در سال جاری درآمد داشته است. علاوه بر این ، بنا بر گزارش ها ، این غول استخراج ، بعد از راه اندازی چهارمزرعه جدید و افزایش هش ریت در دو استخر اسستخراج خود دوباره بخشی از بازار را به دست آورد.به ویژه ، در این گزارش آمده است که هوش مصنوعی بیتمین یا همان هوش مصنوعی AI نیز به سرعت درحال پیشرفت است. این شرکت در سال ۲۰۱۸ وارد این بخش شد و قصد دارد از طرح تراشه های آماده خود برای استفاده در سیستم ها و نرم افزارهای هوش مصنوعی استفاده کند.پس از گزارشی در ژانویه که حاکی از اخراج گسترده کارکنان بود ، اکنون گفته می شود که این شرکت پاداش های کارمندان خود را برای هر فرد تا ۷۰۰۰۰ یوان (حدود ۹ هزار و ۹۰۰ دلار) در روز کارگر در نظر گرفته ٬ که زمان پرداخت برای اول ماه می تعیین شده است و برابر با میلیون ها یوان است”.

گزارش های جدید با شایعات و مشکلات قانونی گذشته در تضاد است

گزارش هایی جدید بسیار تعجب آور است٬ به دلیل اینکه بیتمین یکی از آسیب دیده های زمستان ارزهای دیجیتال است و انتظار می رود که هاوینگ بیتکوین مانع سودآوری استخراج شود. در کنار کاهش کارمندان خود ، بیتمین در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ کاهش چشمگیر سهم خود از بازار را تجربه کرده است. بنا بر گزارش ها ، پاندمیک کرونا صنعت استخراج در چین را نیز تضعیف کرده است ، اگرچه یک نماینده بیتمین پیشتر به کوین تلگراف گفته بود که این اتفاق شرکت را وادار به کشف جایگزین برای روشهای کار و سودآوری کرده است.مشکلات اخیر برای بیتمین شامل گزارش هایی است که نشان می دهد دستگاه استخراج آن ،بیتمین S17 و T17 Antminer، میزان خرابی بالایی دارد. همچنین درگیری حقوقی کاملاً مستند بین دو بنیانگذار آن ، جیهان وو و میكری كتوان ژان وجود دارد. در اکتبر سال ۲۰۱۹ ، وو ژان ، که در آن زمان شریک و رئیس بیتمین بود ، از این شرکت خارج شد. علاوه بر این ، وو به کارمندان هشدار داد که هرگونه تعامل با مدیر ارشد سابق را متوقف کنند ، و تهدید کرد که کسانی را که نافرمانی می کنند را اخراج می کند.

از آن زمان ، ژان دو شکایت علیه بیتمین و شرکت تابعه هوش مصنوعی آن ، با تلاش برای بازیابی جایگاه خود به عنوان سهامدار تشکیل داد. بیتمین معتقد است که ادعاهای ژان بی اساس است ، و اطمینان می دهد که نتایج این پرونده هیچ تاثیری در عملکرد شرکت نخواهد داشت.کوین تلگراف برای اظهارنظر بیشتر سعی در برقراری ارتباط با بیتمین داشته است ، اما هنوز از این شرکت جوابی دریافت نکرده است. در صورت دریافت پاسخ و مغایرت این داستان اصلاح می شود.

منبع کوین تلگراف

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

دیجی بایت به صرافی بایننس اضافه شد

پایان نزاع میان تیم دیجی بایت و بایننس و لیست شدن در صرافی بایننس ‌‌، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *