صفحه اصلی / اخبارها / اخبار پرشین ماین / pyrk (پیرک) به ارزهای قابل استخراج در سایت پرشین ماین اضافه شد

pyrk (پیرک) به ارزهای قابل استخراج در سایت پرشین ماین اضافه شد

ارز پیرک (pyrk) به ارز های دیجیتال قابل استخراج سایت پرشین ماین اضافه شده است ٬ این ارز دیجیتال مبتنی بر بیتکوین بوده و با ویژگی های بیشتری که از دش (Dash) و دیجی بایت (Digibyte) بهره گرفته  در تاریخ ۱۲ می سال ۲۰۲۰ شروع به فعالیت کرده است . ویژگی هایی شامل سه الگوریتم جداگانه اثبات کار با قابلیت تنظیم چند لایه محافظتی سختی شبکه ،(masternodes) گره‌های حاوی حق استفاده‌ های خاص به نام مسترنود ، (private send) ارسال خصوصی قابلیتی که در آن وجوه خود را بطور خصوصی به واسطه‌ ادغام کردن آن در بین تراکنش‌های مختلف ارسال کنید بنابراین شناسایی هر تراکنش خاص را سخت می‌کند، مدیریت صندوق های جامعه وابسته و برنامه ای درآینده برای توکن ساده ای که بر اساس پروتکل Color Coins تنظیم شده است.

چه کسی پیرک (pyrk) را خلق کرد؟

پیرک (Pyrk) توسط مایکل اوسولیوان (توسعه دهنده اصلی صرافی Altilly.com) طراحی و راه اندازی شد. این ارز توسط یک زن و شوهرکه از توسعه دهندگان مشهوردنیای ارز دیجیتال هستند و در گذشته روی پروژه های بزرگ کار کرده اند ، کدگذاری شده است. شما می توانید دقیقا با آنهایی که در این پروژفعالیت می کردند درگزارش Github آشنا شوید. تاریخچه کلیه تغییرات ایجاد شده در پایگاه داده پیرک دراین گزارش ثبت شده است.
مدیریت و جهت گیری پیرک تنها توسط توسعه دهندگان این ارز تصمیم گرفته نمی شود ، درعوض هرگونه اقدام بزرگ با رای گیری توسط جامعه با استفاده از ابزارهای مدیریتی انجام می شود. برای داشتن یک جامعه بزرگ برای پیرک ، جامعه باید تا حد امکان در توسعه آن مشارکت داشته باشد . اعضای تیم اصلی ممکن است هر زمان بعد از رای گیری تغییر کنند یا به سمت خود انتخاب شوند.این دارایی دارای هیچ عرضه اولیه نبوده و قبل از عمومی شدن اقدام به استخراج خصوصی آن نشده ، به این معنی که ارزی برای جایزه دادن و تعلق به هر ولت در مناسبت های مختلف وجود ندارد.

برخی از ویژگی های دیگر این ارز می توان به زمان بلاک ۹۰ ثانیه ای آن اشاره کرد و پاداش استخراج پیرک هر ۲۰۰۰۰۰ بلاک ۲۰ ٪ کاهش می یابد و مقدار ۱۰۰ پیرک در هر بلاک قرار دارد مقدار نهایی موجود از این ارز ۱۰۰ میلیون واحد است ٬ برای هزینه های جامعه پیرک تا سقف حداکثر ۱۰٪ درصد از استخراج آن در نظر گرفته شده است که برای کاربرانی که masternoodes در اختیار دارند ( با داشتن ۱۰۰۰ پیرک شما می توانید وارد مجموعه masternodes شوید ) این مقدار قابل رای گیری است.

کیف پول و صرافی ها

کیف پول معرفی شده توسط  این ارز کیف پول اختصاصی خود پیرک است که در سایت مرجع این ارز معرفی شده است  برای دانلود می توانید بر روی لینک کلیک کنید ٬ کیف پول برای سیستم عامل های مختلف در این صفحه معرفی شده است.

صرافی معرفی شده برای تبدیل پیرک به ارزهای دیگر در ابتدا  altilly  با ارایٔه خدمات تبدیل به ارزهای بیتکوین،اتریوم ، usdt می باشد و صرافی دوم finexbox   معرفی شده که قابلیت تبدیل به بیتکوین و اتریوم  در آن ارایٔه می شود. برای مشاهده قیمت هم می توانید به این لینک مراجعه کنید.

با تشکر از همراهی شما تیم پرشین ماین

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

پشتیبانی در دیدگاه این پست انجام می شود

با توجه به مشکلات پیش آمده در ارتباط با پشتیبانی سایت  , لطفا زیر این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *