صفحه اصلی / آموزش / سیستم پرداخت PPLNS

سیستم پرداخت PPLNS

PPLNS روش پرداختی برای تعیین تعداد دریافتی ارز مورد استخراج شما براساس سهام کامل شده شما می باشد. این روش محاسبه پرداخت ها یک فاکتور “شانس” را نیز شامل می شود. با استفاده از PPLNS پرداخت شما به ازای هر سهم دامنه تغییر بزرگی ( حدود ۳۰٪ در پرداخت های شما) خواهد داشت ، اما به طور متوسط در روش پرداخت PPLNS درآمد کاربر در دراز مدت (یک ماه یا بیشتر) بیشتر ( ۵٪ یا بیشتر) از روش پرداخت PPS خواهد بود.

PPLNS اختصار کلمات ٬ پرداخت بر اساس N سهام آخر است ، که N در آن نشان دهنده عدد است. چگونگی مقیاس آن در واقع الگوی بازه های زمانی پیدا شدن بلاک هایی که در حال استخراج هستید و درصد قدرت محاسبه که در اختیار گذاشته اید می باشد. اینگونه که ، اگر زمان پیدا شدن بلاک ۵ ساعت باشد و ۱۰۰۰ تراهش در ثانیه هش ریت برای پیدا شدن آن نیاز باشد ، و حتی دوره پرداخت PPLNS ‌ ساعتی باشد و بر روی هریک ساعت تنظیم شده باشد ، و شما یک pool hopper ( افرادی که برای سود دهی بیشتردر زمان پرداخت بین استخر ها جا به جا می شوند و باعث کم شدن از سهم کاربران دیگر می شوند) باشید که برای ۱ ساعت در ۲ ساعت پایانی پیدا شدن بلاک با ۹۰۰ تراهش در ثانیه استخراج کرده اید ، هیچ سهمی به شما تعلق نمی گیرد .

مطلب بالا ترجمه لفظ به لفظ از سایت ماینر گیت هست . در نتیجه سیستم پرداخت pplns سود دهی بیشتری برای افرادی که به استخر وفادار هستند در نظر می گیرد و افرادی که برای سوددهی کوتاه مدت در استخر هایی با سیستم پرداخت PPLNS استخراج می کنند متضرر می شوند و برای باز دهی مناسب حداقل یک ماه باید به استخراج در این استخر ها بپردازند و با توجه به این موضوع سیستم پرداخت PPLNS از کم شدن سهم ماینر ها در برابر افراد سود جو جلوگیری می کند و باعث سود آوری بیشتر در مدت زمان برابر نسبت به سیستم پرداخت pps می شود .

با تشکر از همراهی شما کاربران گرامی تیم پرشین ماین

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار موبایل نظارت بر ماینر (checkpool ) برای استخر پرشین ماین

بنیان گذاران برنامه  CheckPool به عنوان یک استخراج کننده مشکلاتی در نظارت بر دستگاه ها و فارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *