صفحه اصلی / آموزش / نحوه پرداخت و چگونگی اتصال به سایت پرشین ماین

نحوه پرداخت و چگونگی اتصال به سایت پرشین ماین

سیستم پرداخت استخر پرشین ماین

سیستم پرداخت استخر پرشین ماین پرداخت بر اساس pplns می باشد.
تفاوت این سیستم پرداخت با سیستم پرداخت pps یا prop این است که پرداخت ها بر اساس بلاک های پیدا شده هست نه فقط بر اساس زمان و البته این سیستم برای جلوگیری از هاپر ها وهمچنین بر اساس وفاداری به استخر بوجود امده که تقریبا تمام استخر های جدید از این سیستم استفاده می کنند البته برای اطلاعات کامل می تونید تفاوت pplns وpps را از طریق لینک زیر مطالعه بفرمایید:
https://minergate.com/faq/difference-between-pps-and-pplns

*مهم*: در خصوص ماینر هایی که به استخر اتصال دارن باید این نکته رو در نظر بگیرند به علت اینکه سیستم پرداخت استخر براساس وفاداری هست در نتیجه برای دریافت حداکثر پرداخت حداقل به میزان ۶ بلاک با استخر همراه باشند چرا که بعد این تعداد بلاک و پرداخت انجام شده میزان حداکثر پرداخت برا هر مقدار هش ریت اورده شده برای هر ماینر انجام می شود. در ضمن لازم به ذکر است که همیشه برای محاسبه مقدار سود ماینر توجه کند که امکان دارد یک روز شانس استخر بالا باشد و تعداد بلاک بیشتری پیدا کند و درنتیجه درامد ماینرها هم افزایش پیدا کند و همچنین یک روز شانس استخر پایین باشد و برعکس اتفاق فوق رخ دهد پس همیشه مقدار درامد ماینرا ها بر اساس نرخ میانگین در طول یک ماه یا چند هقته به طور کامل مشخص میشود نه چند ساعت یا مثلا بازه یکروزه.

 نحوه اتصال به استخر

نحوه اتصال به استخر در ماینر و در قسمتserver address یا pool address ادرس : stratum+tcp://persianmine.net:50001 برای ارز دیجی بایت و stratum+tcp://persianmine.net:22222 برای ارز لایت کوین کش وارد نمایید و در قسمت worker یاusername ادرس ولت خودتون رو کپی پیست کنید واگر خواستید دلبخواه با اضافه کردن نقطه و اسم دلخواه به بعد ان انجام دهید (توجه داشته باشید بدون هیچ فاصله باشند) و در قسمت پسوورد هم xxx را تایپ کنید بعد از چند دقیقه ادرس ولت خودتون رو در قسمت داشبورد مربوط به ارز مورد نظر وارد کنید. وارد پنل خود می شوید.

نحوه محاسبه درامد بر اساس مقدار هش ریت

نحوه محاسبه درامد بر اساس مقدار هش ریت بهترین سایت برای نشان دادن نرخ درامد, ویسایت:
https://whattomine.com/calculators
هست شما میتونید ارز مورد نظر رو انتخاب کنید ومیزان هش ریت خود را وارد کنید ومیزان درامد روزانه وهفتگی و ماهانه وسالانه رو ببینید توجه داشته باشید این میزان درامد تابع شرایط مختلفی امکان داره تغییر کنه در هر روز یا لحظه.

در مورد استخر پرشین ماین، بهترین حالت محاسبه میزان درامد روزانه با توجه به سیستم وفاداری و شانس استخر معمولا ماینگین بازه زمانی یکماه یا چند هفته یا حداقل یک هفته می باشد.
البته توصیه پرشین ماین در حال حاضر برای ماین, ارز دیجی بایت می باشد.

راهنمای پنل کاربری ماینر در داشبورد

۱- میزان سهام: درواقع میزان سهم هر ماینر باتوجه به میزان هش ریت و مدت زمان ماندن در استخر از کل استخر از بلاک های پیدا شده یا بلاک هایی که پیدا می شود. می باشد. البته این میزان به معنی مقدار کوین نیست بلکه نرخ سهم می باشد.
۲- تراز در انتظار پرداخت :یعنی مقدار کوین اماده پرداخت می باشد در صورت رسیدن به حداقل پرداخت ، پرداخت می شود و مقدار آن به ۰ تغییر میکند که برای هر ارز متفاوت میباشد که در قسمت مربوط به ارز ذکر شده است.

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار موبایل نظارت بر ماینر (checkpool ) برای استخر پرشین ماین

بنیان گذاران برنامه  CheckPool به عنوان یک استخراج کننده مشکلاتی در نظارت بر دستگاه ها و فارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *