صفحه اصلی / اخبارها / اخبار پرشین ماین / شروع فصل استخراج آلتکوین ها

شروع فصل استخراج آلتکوین ها

با توجه به انجام شدن هاوینگ بیتکوین و نصف شدن پاداش استخراج این ارز ٬ استخراج کننده های ارز دیجیتال  برای افزایش سودآوری و بدست آوردن هزینه مورد نیاز جهت ماندن و بقا در این صنعت جذاب ٬توجه ماینر ها به سمت آلتکوین های بازار جلب شده است . تنها  آلتکوین هایی برای ماینر های بیتکوین قابل استخراج است که بر روی الگوریتمی که بیتکوین درآن قرار دارد یعنی SHA-256 قرار دارند . در میان  گزینه های مناسب برای استخراج چند آلتکوین می درخشند که بارزترین  آنها دیجی بایت است.

دیجی بایت به دلیل قابلیت هایی مانند سرعت انجام تراکنش و قابلیت استخراج بر روی چند الگوریتم که باعث امنیت بیشتر شبکه این ارز می شود و قابلیت های مهم دیگر که در گذشته در آموزش های پرشین ماین به آن اشاره کرده ایم ٬ ارز مورد اعتمادی برای استخراج بوده. دیجی بایت در ماه گذشته با پامپ بسیار شدید خود دوباره نشان داد که می تواند حتی در زمان قبل از هاوینگ نیز جایگزین خوبی برای استخراج کننده های بیتکوین باشد . و  با مروری بر روند سوداوری این ارز در ماشین حساب های معتبر موجود شما هم می توانید این موضوع را بررسی کنید .

استخر پرشین ماین از دی ماه سال ۹۷ در زمینه استخراج این ارز فعالیت داشته و با پشتیبانی به زبان فارسی  و با در اختیار داشتن  سرور های قدرتمند به عنوان اولین استخر استخراج در ایران آماده به ‌ارا‌یٔه خدمات به کاربرانی که تمایل به استخراج دیجی بایت  را دارند می باشد.

با تشکر از همراهی شما تیم پرشین ماین 

 

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

پشتیبانی در دیدگاه این پست انجام می شود

با توجه به مشکلات پیش آمده در ارتباط با پشتیبانی سایت  , لطفا زیر این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *