صفحه اصلی / اخبارها / اخبار پرشین ماین / جشنواره یک سالگی پرشین ماین

جشنواره یک سالگی پرشین ماین

افتخار می کنیم که یک سال در خدمت شما بودیم و برای رشد یک صنعت نو پا و راه اندازی اولین استخر استخراج ارزهای دیجیتال کشور در کنار هم تلاش کردیم ، تیم پرشین ماین با تمام قوا سعی کرد در کنار شما قدم بردارد ، رشد کند و با همه نا ملایمتی ها و مشکلاتی که در مسیر وجود داشت به این مرحله از بلوغ کنونی خود برسد . از شما یاران همیشگی  پرشین ماین بابت صبوری و محبت های بی دریغ شما صمیمانه سپاسگزاریم .

پروژه سایت پرشین ماین در اسفند ماه سال نود و شش کلید خورد و با همکاری و تلاش شبانه روزی تیم در یازده دی ماه سال نود و هفت با ارزهایی همچون HTH و LCC  و RVN برای استخراج  ایسیک و GPU (کارت گرافیکی) با استفاده از سرورهای قوی داخل کشور شروع به کار کرد ، و با توجه به تغییر سودآوری ارز ها تغییراتی ایجاد شد همچون اضافه کردن دیجی بایت در سه الگوریتم ، بیتکوین کش ، بیتکوین کش اس وی و بیتکوین وی البته ارزهایی هم به دلایلی حذف شدند مانند بیکوین و دست آورد هایی داشته که به امید رشد بیشتر و پویاییی آن هنوز در تلاشیم و با امید به آینده های روشن ، قوی تر از گذشته در حرکت هستیم .

و هدیه تیم پرشین ماین به مناسبت این رویداد و برای قدردانی از شما همراهان عزیز هر چند ناچیز جشنواره ای است که در آن از تاریخ یک بهمن ماه به مدت هفت روز تمام کارمزد های استخراج در سایت پرشین ماین  صفر می شود . به امید روزهای روشن در این صنعت مفتخریم که همراهانی چون شما داریم .

تیم پرشین ماین

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

پشتیبانی در دیدگاه این پست انجام می شود

با توجه به مشکلات پیش آمده در ارتباط با پشتیبانی سایت  , لطفا زیر این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *