صفحه اصلی / اخبارها / اخبار خارجی / کمپانی بزرگ بیتمین مشکلات مربوط به دستگاه های Antminer S17 را تأیید می کند

کمپانی بزرگ بیتمین مشکلات مربوط به دستگاه های Antminer S17 را تأیید می کند

تنظیم سختی استخراج شبکه بیتکوین یکی از مهمترین نوآوری و دلیل موفقیت و رضایت عمومی برای ناکاموتو است. از آنجا که میزان استخراج کننده ها افزایش یا کاهش می یابد ، سختی شبکه بیتکوین هر ۲۰۱۶ بلوک افزایش یا کاهش می یابد . امروز شاهد رشد تقریبا ۷ درصدی سختی بودیم.

مفهوم افزایش سختی ماینینگ برای بیتکوین چیست؟

زمانی که قدرت پردازش در شبکه افزایش می‌یابد، رسیدن به پاداش بلاک برای استخراج کننده ها سریع‌تر می‌شود. تنظیم سختی استخراج در شبکه با سخت‌تر کردن این فرایند برای استخراج کننده ها کمک می‌کند که تولید بلاک و پاداش استخراج روی همان حدود ۱۰ دقیقه بماند. از طرف دیگر اگر تعداد زیادی دستگاه‌های خود را خاموش کنند، سختی استخراج کاهش پیدا می‌کند تا تعادل برقرار شود.

به توان محاسباتی مورد نیاز برای سازماندهی مجدد حمله یا ایجاد تغییر در بلاک چین، هش ریت گواه اثبات کار بیتکوین می‌گویند. هش ریت بیتکوین در حال حاضر ۱۲۱,۶۳۷,۶۶۶ تراهش است. با افزایش هش ریت و افزایش تعداد استخراج کننده ها برای ایمن سازی شبکه، گاهی اوقات قیمت بیتکوین نیز افزایش می‌یابد.

سختی شبکه بیتکوین امروز تقریبا ۷ درصد افزایش یافته است. تنظیم بعدی سختی شبکه  در تاریخ ۲۱ مارس یا ۲۰۱۶ بلاک بعد انجام می شود . افزایش سختی باعث می‌شود که شبکه در برابر حمله ها مقاوم تر باشد.

هش ریت در حال افزایش قبل از هاوینگ به چه صورت است

یکی نگرانی بزرگی که هاوینگ بیتکوین را در برگرفته است، ترس کاهش پاداش بلاک برای استخراج کننده ها است که ممکن است سودآوری استخراج را از بین ببرد و به دلیل خروج  از شبکه منجر به کاهش هش ریت شود.اما درواقع اینگونه نیست. استخراج بیتکوین بسیار رقابتی است و تجهیزات استخراج موفقیت آمیز معمولاً در حاشیه باریک سودآوری کار می کنند. به جای ایجاد مارپیچ مرگ برای فعالان این حوزه ، معمولاً باعث می شود که استخراج کننده های با سود کمتری توسط شرکتهای بزرگتر با کارآیی بیشتری جذب می شوند.

افزایش سختی شبکه در آستانه هاوینگ، به عنوان یک نشانه صعودی در نظر گرفته می‌شود. افزایش هزینه استخراج بیتکوین های جدید و کاهش عرضه کوین های تازه صادر شده، باعث فشار و افزایش  بیتکوین خواهد شد.استخراج کننده هایی که توانسته اند به فعالیت خود ادامه دهند و هاوینگ را با موفقیت پشت سر بگذارند، با سودآوری بیشتری مواجه خواهند شد.بخش عمده ای از آشوب رسانه ها قبل از هاوینگ معمولا منجر به ورود کاربران جدید به این عرصه می‌شود که تقاضا برای استخراج بیتکوین را افزایش می‌دهد و در نتیجه به افزایش قیمت آن می‌انجامد.

در حال حاضر استخراج به عنوان صنعتی به سوی متمرکزشدن است زیرا استخراج کننده های بزرگتر زنده مانده و کوچکترها از بین می روند ، و باز هم به سودآوری بیشتری می رسند واین امر انگیزه بیشتری برای استخراج ایجاد می کند ، حتی اگر پاداش کمتر باشد ، اما ارزش بیشتری دارد.

منبع بیتکوینیست

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

دیجی بایت به صرافی بایننس اضافه شد

پایان نزاع میان تیم دیجی بایت و بایننس و لیست شدن در صرافی بایننس ‌‌، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *