صفحه اصلی / اخبارها / اخبار داخلی / اشتغالزایی برای ۱۰۹ نفر با صدور جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی در آذربایجان غربی

اشتغالزایی برای ۱۰۹ نفر با صدور جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی در آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اداره طرح ها و برنامه برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تاکنون در ۲۱ فقره جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی با اشتغال زایی ۱۰۹ نفر آذرابایجان غربی صادر شده است.

سیفعلی ضربی در گفت و گو با ایسنا افزود: ۲۱ فقره جواز تأسیس استخراج رمز ارز دیجیتالی با حجم سرمایه گزاری بالغ بر ۴۴۵ میلیارد ریال و اشتغال آفرینی برای ۱۰۹ نفر صادر و ۳ درخواست جواز تأسیس دیگر نیز در دست بررسی است.

ضربی به عملکرد این اداره اشاره کرد و گفت: در راستای اجرای دستور العمل ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن وتجارت مبنی بر صنعتی سازی استخراج رمز ارز دیجیتالی در کشور و ساماندهی این واحدها به عنوان واحدهای اقتصادی، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسان سازمان و ادارات تابع در استان کرد.

رئیس اداره طرح ها و برنامه برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تأکید کرد: در سال آینده ضمن برگزاری همایش تخصصی استخراج رمز ارز دیجیتالی برای علاقه مندان سرمایه گذاری در این حوزه جوازهای تأسیس صادره نیز مورد رصد و پایش قرار خواهد گرفت که بعد از پایش برای واحد های دارنده جواز تأسیس پروانه بهره برداری صادر خواهد شد.

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

پشتیبانی در دیدگاه این پست انجام می شود

با توجه به مشکلات پیش آمده در ارتباط با پشتیبانی سایت  , لطفا زیر این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *