صفحه اصلی / آموزش / آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار موبایل نظارت بر ماینر (checkpool ) برای استخر پرشین ماین

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار موبایل نظارت بر ماینر (checkpool ) برای استخر پرشین ماین

بنیان گذاران برنامه  CheckPool به عنوان یک استخراج کننده مشکلاتی در نظارت بر دستگاه ها و فارم های مختلف خود داشته اند و برای اینکه به سرعت بین استخرهای مختلف سوییچ کنند تا از هش ریت فارم های خود مطلع شوند به مشکل بر می خوردند. بر اساس این ایده این تیم یک برنامه تجمیع ایجاد کرده است که اطلاعات را از استخرهای مختلف جمع می کند و آن را در یک مکان ، در تلفن شما نشان می دهد .

برای استفاده از این برنامه شما فقط نیاز به انتخاب یک استخر که از پیش تعریف شده و تنظیم یک آدرس کیف پول دارید و برنامه تمام اطلاعات مرتبط به آن کیف پول را نشان می دهد. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از ویژگی “AutoCheck” برنامه ٬ هش ریت خود را به طور مکرر بررسی کنید و در صورت بروز هرگونه اتفاق ، با استفاده از اعلانهای پیش فرض تلفن ٬ به شما اطلاع داده می شود. در این مطلب روش راه اندازی و راهنمای استفاده از این برنامه برای شما کاربران گرامی پرشین ماین شرح داده می شود .

شما در ابتدا باید این برنامه را ازgoogle play نصب می کنید

پس از نصب اولین صفحه ای که برای شما نمایش داده می شود مانند بالاست و در ابتدا باید استخر مورد نظر خود را اضافه کنید برای انجام این کار  گزینه اضافه کردن را لمس کنید لیست استخر هایی که از طریق این برنامه پشتیبانی می شوند در مقابل شما قرار می گیرد .

 

 

برای یافتن آسان استخر مورد نظر خود کافیست قسمتی یا همه نام  استخر  را در  جستجو تایپ کنید و بعد از پیدا شدن با لمس نام استخر وارد لیست ارز های قابل استخراج در استخر پرشین ماین می شودید.

 

ارز مورد نظری را که در حال استخراج هستید ٬ و قصد کنترل کردن ماینر های فعال آنرا دارید ٬ اضافه کنبد .

 

سپس در صفحه بالا در قسمت address آدرس کیف پول خود و در قسمت name نامی که برای worker خود گذاشته اید را وارد کنید البنه وارد کردن نام اختیاری می باشد بعد از انجام مراحل فوق گزینه done را انتخاب کنید .

 

 

در این قسمت به  صفحه اول برنامه برگشته اید با این تفاوت که پنلی به این صفحه اضافه شده با خلاصه آماری از کیف پولی که وارد کرده اید ٬ از جمله نامی که برای مانیر های خود انتخاب کرده اید ٬ قیمت ارزی که اضافه کرده اید ٬ ballance که همان تراز در انتظار پرداخت شما در سایت است ٬ workers این گزینه تعداد ماینر های فعال شما در صورت تفکیک هنگام وارد کردن آدرس کیف پول در دستگاه های خود را نشان می دهد و  در انتها هش ریت فعال خود بر روی این کیف پول را مشاهده می کنید .

 

 

بعد از لمس پنل و وارد شدن به آن شما با صفحه بالا روبه رو می شوید که آمار با جزییات بیشتر ارائه می شود مانند همان تراز که ارزش  مقدار سهام نیز به دلار در اختیار شما قرار می گیرد ٬ آخرین زمان بروزرسانی اطلاعات موجود در برنامه  نیز نشان داده می شود .

 

اگر تعداد worker شما ۸۰ عدد باشد طبق تصویر بالا نام آنها و  هش ریت هر کدام به تفکیک نمایش داده می شود ٬ payouts در این قسمت پرداخت ها به تفکیک مقدار و ساعت انجام پذیزفتن ارائه می شود ٬ در پایین همین صفحه به ترتیب اطلاعاتی از pool hashrate مقدار هش ریت استخر ٬ network hashrate هش ریت کل شبکه ارز ٬ difficulty سختی شبکه ارز ارائه می شود .

در قسمت نظیمات شما می توانید گزینه های مختلفی مانند : autocheck را فعال کنید که توسط آِن برنامه بدون باز شدن هم به روزسانی می شود ٬ update wi-fi only برای به روزرسانی برنامه ٬ refresh period  شما در این قسمت می توانید بازه زمانی بروزرسانی آمار ماینر های خود را تغییر دهید و تا ۵ دقیقه پایین بیاورید ٬ sound برای تنظیم آوای هشدار  ٬ worker offline  با فعال کردن این گزینه اگر هر یک از ماینر های شما غیر فعال شود این برنامه به شما هشدار می دهد ٬ found block در حالتی می توانید از این گزینه استفاده کنید که solo استخراج می کنید ٬ hashrate drop  در صورت تنظیم بر روی هر درصدی اکر هش ریت شما بیشتر از درصد معین کاهش یابد این برنامه به شما اخطار می دهد

این ترم افزار نه تنها برای استخر پرشین ماین بلکه برای همه استخر های مطرح دنیا فعال می باشد و برای کاربرانی که از استراتژی استخراج خاصی استفاده می کنند و هش ریت خود را در استخر های مختلف تقسیم می کنند ٬ بهترین گزینه جهت کنترل همه ماینر های خود در یک برنامه می باشد .

تیم پرشین ماین

 

 

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

ویدئو آموزشی پنل ماینرها ٬ بلوک ها ٬ پرداخت ها ٬ پشتیبانی و پرسش و پاسخ

این ویدئو در ارتباط با : پنل ماینر ها (آدرس کیف پول های موجود در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *