صفحه اصلی / آموزش / معرفی نرم افزار (checkpool)

معرفی نرم افزار (checkpool)

نرم افزار checkpool  در ماه گذشته استخر پرشین ماین را به لیست خود اضافه کرد که برای مانیتور کردن هش ریت و استخراج می توانید از آن استفاده کنید ، متن زیر قسمتی از معرفی  checkpool توسط یکی از طراحان این نرم افزار است .

 

ما می خواهیم برنامه جدید خود را که برای استخراج کننده ها طراحی کرده ایم معرفی کنیم. نام برنامه “CheckPool” است. به عنوان یک استخراج کننده مشکلاتی در نظارت بردستگاه ها و فارم های مختلف داشتیم و خیلی سریع برای اینکه که بین استخرهای مختلف سوییچ کنیم تا از هش ریت فارم های خود مطلع شویم به مشکل برخوردیم. بر اساس این ایده ما یک برنامه تجمیع ایجاد کرده ایم که اطلاعات را از استخرهای مختلف جمع می کند و آن را در یک مکان ، در تلفن شما نشان می دهد .

برای استفاده از این برنامه شما فقط نیاز به انتخاب یک استخر که از پیش تعریف شده و تنظیم یک آدرس کیف پول دارید و برنامه تمام اطلاعات مرتبط به آن کیف پول را نشان می دهد. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از ویژگی “AutoCheck” و برنامه هش ریت خود را به طور مکرر بررسی می کند و در صورت بروز هرگونه اتفاق ، با استفاده از اعلانهای پیش فرض تلفن به شما اطلاع داده می شود.

توجه داشته باشید

ما هیچ یک از داده های شما را ذخیره نمی کنیم. تمام داده ها ، که شما در برنامه می نویسید ، در حافظه نهان برنامه باقی می ماند.

ما از آنالیز برای گزارش خرابی و بهبود ثبات برنامه استفاده می کنیم.

ما آدرس های کیف پول شما ،هش ریت ، اطلاعات حساب و غیره را جمع آوری نمی کنیم. تمام اطلاعات شخصی ، خصوصی باقی می ماند.

برنامه به کارت حافظه ، مخاطبین تلفنی یا هر مجوز مهم دیگر نیاز ندارد. فقط هنگامی که سعی می کنید آدرس کیف پول را با استفاده از کد QR اسکن کنید ، از دوربین استفاده خواهد شد.

در حال حاضر برنامه فقط از مجموعه محدودی از استخرها پشتیبانی می کند ، اما تیم ما در تلاش است تا استخرهای جدیدی را که شما درخواست می کنید اضافه کند. شما می توانید این برنامه را امتحان کنید و نظرات خود را به ما بسپارید ، یا به ما استخر مورد نظر خود که می خواهید در CheckPool مشاهده کنید معرفی کنید.

تیم پرشین ماین

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار موبایل نظارت بر ماینر (checkpool ) برای استخر پرشین ماین

بنیان گذاران برنامه  CheckPool به عنوان یک استخراج کننده مشکلاتی در نظارت بر دستگاه ها و فارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *