صفحه اصلی / اخبارها / اخبار خارجی / اندازه بلاک بیت کوین بیشترین مقدار تا به امروز خود را شاهد بود ، و هش ریت همچنان در حال افزایش است

اندازه بلاک بیت کوین بیشترین مقدار تا به امروز خود را شاهد بود ، و هش ریت همچنان در حال افزایش است

متوسط اندازه بلاک شبکه بیتکوین در تاریخ ۲ ماه می ۱.۳۴۱ مگابایت ثبت شده است در حالی که هشریت استخراج بیتکوین به اوج خود رسیده است.میانگین اندازه بلاک شبکه بیتکوین در این ماه به اوج خود رسید ، با ثبت کردن رکورد های جدید هشریت قبل از هاوینگی که تنها ۷ ساعت در زمان نگارش انن مطلب به انجامش باقی مانده است.با توجه به داده های موجود درسایت blockchain.com ، میانگین اندازه بلاک شبکه بیتکوین در تاریخ ۲ می به ۱.۳۴۱ مگابایت و به اوج خود رسید ، با اوج دوم کوچکتری به اندازه ۱.۳۱۲ مگابایت در ۷ می محاسبه شده است. بیشترین مقدار این میانگین سال گذشته دسامبر ۲۰۱۹ ، به اندازه ۱.۳۱۴ مگابایت بوده است.

منبع blockchain.com

با نزدیک شدن به هاوینگ ، شبکه بیتکوین نیز شاهد افزایش قابل توجهی در هزینه های تراکنش شبکه داشته است ، احتمالاً این اتفاق برای اولویت بندی معاملات اتفاق افتاده است. متوسط هزینه تراکنش ها در شبکه بیتکوین در ۸ ماه می به ۳.۱۹ دلار رسید ، یعنی افزایش بیش از۳۰۰ درصد از میانگین هزینه ۰.۶۲ دلار که در تاریخ ۲۶ آوریل ثبت شده است.

بیشترین مقدار هش ریت برای بیتکوین تا این لحظه چه عددی بوده است

در همین زمان ، میزان هشریت استخراج بیتکوین شاهد نوسانات قابل توجهی پیش از هاوینگ است. در تاریخ ۳ ماه می ، براساس داده های Glassnode ، میزان هشریت به بیش از ۱۴۲ اگزاهش در ثانیه رسیده است. داده های اعلام شده توسط Blockchain.com تصویر مشابهی را نشان می دهد اما اشاره می کند که اوج هشریت شبکه در ۲می رخ داده است و احتمال دارد که یک رکورد جدید در ۱۱ ماه می درست قبل از وقوع هاوینگ نیز ثبت شود.

ماینرها با این روند رشد به رکورد جدیدی نزدیک می شوند. در زمان نگارش این مطلب در ۱۱ می ، طبق گفته Blockchain.com هش ریت شبکه بیتکوین کمی بیش از ۱۳۶ اگزاهش بوده است.

منبع کوین تلگراف

درباره مدیر

این مطالب را نیز ببینید!

دیجی بایت به صرافی بایننس اضافه شد

پایان نزاع میان تیم دیجی بایت و بایننس و لیست شدن در صرافی بایننس ‌‌، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *